W ostatni piątek dzieci z Przedszkola EcoKids miały okazję wyruszyć na niezwykłą wycieczkę do Dino Parku. Było to niesamowite doświadczenie, które przeniosło nasze przedszkolaki prosto do czasów, w których żyły ogromne, prehistoryczne gady.

Już od samego wejścia, Dino Park zachwycił wszystkich swoją starannie przygotowaną scenerią. Dzieci miały okazję przejść ścieżką ery mezozoicznej, gdzie mogły podziwiać naturalnej wielkości figury dinozaurów. Każdy zakręt tej magicznej trasy odkrywał przed nami nowe, fascynujące zwierzęta, wkomponowane w pięknie ukształtowany teren.

Nasze przedszkolaki były zachwycone widokiem dinozaurów, a dzięki interaktywnym tablicom informacyjnym dowiedziały się wielu ciekawostek o ich życiu. Czy wiedzieliście, że niektóre dinozaury były tak duże jak współczesne budynki? Albo że niektóre z nich miały pióra?

Powrót do przedszkola pełen był rozmów o przeżytych przygodach i planach na kolejne wycieczki. Dino Park okazał się miejscem, które na długo pozostanie w pamięci naszych małych odkrywców. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych wypraw, które dostarczą nam tyle radości i niezapomnianych wrażeń!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszej wycieczki.