Drodzy Rodzice,

Mamy przyjemność podzielić się z Wami wspaniałymi przeżyciami naszych małych odkrywców z Przedszkola EcoKids, którzy spędzili niezapomniany dzień na warsztatach leśnych w Centrum Edukacji w Powsinie.

Nasze dzieci miały okazję zanurzyć się w magiczny świat przyrody, poznając tajemnice zwierząt i roślin. Warsztaty były pełne ciekawych i edukacyjnych atrakcji, które nie tylko bawiły, ale przede wszystkim uczyły szacunku do natury. Oprócz nauki, nie zabrakło także czasu na zabawę. Dzieci brały udział w grach terenowych, które rozwijały ich zdolności manualne i orientację w terenie.

Warsztaty leśne były doskonałą okazją do nauki przez doświadczenie. Dzieci miały możliwość dotknąć, powąchać i posmakować natury, co sprawiło, że wiedza zdobyta tego dnia na długo pozostanie w ich pamięci.

Dziękujemy Centrum Edukacji w Powsinie za wspaniałą organizację warsztatów oraz naszym opiekunom za troskliwą opiekę nad dziećmi. Wierzymy, że takie wyjazdy są nie tylko świetną zabawą, ale przede wszystkim cenną lekcją ekologii i miłości do przyrody.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne przygody!

Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Przedszkola EcoKids