Witajcie drodzy rodzice i sympatycy naszego przedszkola!

Mamy dla Was niesamowicie radosne wieści! W Przedszkolu EcoKids na Ursynowie odbyły się zajęcia z podstaw robotyki, które przyciągnęły uwagę naszych małych wynalazców.

Nasza przedszkolna sala zamieniła się w prawdziwe laboratorium naukowe, pełne kolorowych kabli, migających światełek i… śmiechu! Dzieci z entuzjazmem wkroczyły w świat nowoczesnych technologii, łącząc naukę z zabawą. Kto by pomyślał, że już w tak młodym wieku mogą budować i programować własne roboty? Nasze zajęcia to nie tylko nauka, ale przede wszystkim mnóstwo śmiechu i radości. Widok dzieci z iskierkami w oczach, z dumą prezentujących swoje dzieła, jest bezcenny.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w rozwój naszych małych geniuszy. Już nie możemy się doczekać kolejnych zajęć, na których na pewno znów przekroczymy granice wyobraźni!

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Przedszkola EcoKids na Ursynowie