W ostatnich dniach dzieci z naszego przedszkola EcoKids miały okazję odwiedzić wyjątkowe miejsce – Alpakarnię w Wawrze. Było to niezapomniane przeżycie, pełne radości i zabawy. Dzieci nie tylko mogły spędzić czas na świeżym powietrzu, ale również poznać niezwykłe zwyczaje alpak – przyjaznych i łagodnych zwierząt. Bezpośredni kontakt z tymi wyjątkowymi stworzeniami dostarczył wiele pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci naszych małych odkrywców.

Nasi podopieczni spędzili wspaniały czas na świeżym powietrzu, bawiąc się z alpakami oraz innymi zwierzętami. Każda chwila w Alpakarni była pełna radości i odkrywania świata natury. Nie zabrakło również miejsca na kreatywną zabawę – mali artyści mieli okazję rysować na świeżym powietrzu, inspirując się otaczającą ich przyrodą. To wyjątkowe połączenie zabawy, nauki i twórczości sprawiło, że ten dzień stał się dla dzieci niezapomnianą przygodą.